INFOLINIA: 53 900 3000, 661 900 300

ROLLUPY, ŚCIANKI WYSTAWIENNICZE, POTYKACZE, RAMKI OWZ, STOISKA DEGUSTACYJNE, STOJAKI, FLAGI REKLAMOWE, TRYBUNKI

Twój koszyk jest pusty ...
Stoiska reklamowe

Twoje stoisko reklamowe

Wykonaj własne stoisko reklamowe

Więcej
Rollupy

Rollupy

U nas dobierzesz rollup który zainteresuje każdego

Więcej
Ścianki reklamowe

Twoje stoisko reklamowe

Wykonaj własne stoisko reklamowe

Więcej
Potykacze i stojaki

Twoje stoisko reklamowe

Wykonaj własne stoisko reklamowe

Więcej
Lady wystawiennicze

Twoje stoisko reklamowe

Wykonaj własne stoisko reklamowe

Więcej
 
» Dlaczego my?

Dlaczego my?

alt             Najwyższa jakość druku w niskiej cenie, ale to nie wszystko...
Wszystkie nasze działania sprowadzają się do jednego punktu: Najwyższej jakości. Jeśli przy tym można uzyskać atrakcyjną cenę i szybką realizację - to czego można jeszcze chcieć? A jednak można jeszcze więcej! Poznaj naszą filozofię pracy, a zobaczysz jak bardzo różnimy się od innych.
     
alt   Maszyny drukujące:
U nas drukują wyłącznie japońskie maszyny marki ROLAND, które w branży druku wielkoformatowego są ikonami jakości i niezawodności. Zasilane jedynie najwyższej klasy atramentami. SolJetPro to flagowy model tego producenta, maszyna której jakość druku, niezawodność i realna szybkość produkcyjna jest daleko poza zasięgiem konkurencji.
     
alt  
Media i atramenty z najwyższej półki:
Nasze maszyny zasilane są farbami z najwyższej półki producenta będącego liderem w tej branży. Drukujemy wyłącznie na markowych mediach, co zapewnia dobre przyleganie atramentu i znacznie podnosi trwałość wydruku. To właśnie dlatego kolory są wiernie wzorowane, piękne i ekstremalnie trwałe, a jakość i wygląd gotowych produktów stoi na najwyższym poziomie. Utrzymujemy dobrze zaopatrzony magazyn mediów, dzięki czemu wszystkie dostępne są od ręki, niezależnie czy są to media klasy standard czy premium! Jeśli jednak cokolwiek wymaga specjalnego zamówienia, znajduje się w naszym magazynie w ciągu 24 godzin.
     
alt   Wiedza i doświadczenie:
Pracujemy z pasją i zaangażowaniem, nieustannie podnosząc kwalifikacje. Umiejętnie wykorzystujemy zaawansowane możliwości maszyn, właściwie dobieramy technologie produkcji i używane materiały, by finalne produkty były zawsze najwyższej jakości, jednocześnie w przystępnej cenie. Umiejętność organizacji pracy przez nasz zespół znacznie podnosi wydajność przy produkcji dużych i szybkich zleceń.
     
alt   Postprodukcja - park maszynowy:
Tu również nie ma miejsca na chińskie produkty. Używamy tylko urządzeń renomowanych producentów (Szwajcaria, Japonia, USA). Zakup każdej maszyny w naszej firmie poprzedzony jest długotrwałym badaniem możliwości i jakości maszyn - wybieramy tylko markowe, niezawodne urządzenia, dzięki czemu każdy etap procesu produkcji jest na najwyższym poziomie.
     
alt   Bezpieczeństwo i poufność:
Specjalizujemy się głównie w druku dla agencji reklamowych i klientów kontraktowych, dlatego szczególną uwagę przywiązujemy do zachowania pełnego bezpieczeństwa i poufności powierzonych nam zleceń. Państwa pliki przesyłane są na ogólnodostępny serwer FTP lub do indywidualnych folderów na serwerze FTP, co uniemożliwia komukolwiek dostęp do nich. Wybór serwera pozostawiamy Panstwu. Również sam proces produkcji odseparowany jest od osób postronnych. Państwa prace widzimy TYLKO MY. We współpracy z agencjami reklamowymi kierujemy się zasadami fair play, nie stosujemy praktyk zmierzających do przejęcia klientów naszych partnerów/zleceniodawców.
     
alt   Możliwie najniższe ceny:
Ceny oferowane w naszym systemie sprzedaży monitorowane są na bieżąco tak by cena była zawsze zadowalająca. Dodatkowo stałych kontrahentów nagradzamy indywidualnym podejściem do każdego zlecenia. Najwyższa jakość nie musi kosztować bardzo dużo!
     
alt   Doradztwo i pomoc:
Klient, który nie musi posiadać wiedzy z zakresu druku i produkcji reklam może pozyskać wszystkie informacje w znajdujacych sie na naszej stronie specyfikacjach produktów. Jesli to nie wystarczy oddajemy Państwu do dysposyzcji sprawdzonych freelancerów, za których jakość i rzetelność pracy bierzemy odpowiedzialność. Często z powodu niewiedzy klient próbuje zamówić niewłasciwy produkt, my w takich i innych sytuacjach służymy kompetentną pomocą. Możecie Państwo liczyć na fachowe porady i pomoc. 
Przejdź do strony głównej Wróć do poprzedniej
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl
Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).